规格
PDF(1)
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | Storage & Server IO (Amphenol Communications Solutions) |
| 系列 | - |
| 包裹 | 卷带式 (TR) |
| 产品状态 | ACTIVE |
| 材料 | Stainless Steel |
| 长度 | 0.272" (6.90mm) |
| 类型 | Fingerstock |
| 宽度 | 0.189" (4.80mm) |
| 高度 | 0.394" (10.00mm) |
| 安装方法 | Solder |
| 电镀 | Gold |
| 电镀 - 厚度 | 1.97µin (0.050µm) |