specifications
PDF(1)
PDF(2)
PDF(3)
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | IR (Infineon Technologies) |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Color | Natural |
| Length | 3.543" (90.00mm) |
| Shape | Rectangular |
| Type | Mount |
| Width | 3.543" (90.00mm) |
| Height | 2.362" (60.00mm) |