specifications
PDF(1)
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3M |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Color | Black |
| Length | 150.00' (45.72m) |
| Shape | Rectangular |
| Type | Hook and Loop |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3M |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Color | Black |
| Length | 150.00' (45.72m) |
| Shape | Rectangular |
| Type | Hook and Loop |
| Width | 0.750" (19.05mm) |