  • image of Sensor Matched Magnets>P3150000
  • Part number P3150000
    Product classification Sensor Matched Magnets
    description MAGNET DIA. 3 LENGTH 15 MOULDED
    encapsulation Box
    quantity 200
    TYPEDESCRIPTION
    MfrCelduc
    Series-
    PackageBox
    Product StatusACTIVE
    Package / CaseModule
    Operating Temperature100°C
    Size1.260" L x 0.591" W x 0.268" H (32.00mm x 15.00mm x 6.80mm)