  • image of RF Multiplexers>AM763-793D1175-C
  • Part number AM763-793D1175-C
    Product classification RF Multiplexers
    description 763 MHZ / 793 MHZ CONNECTORIZED
    encapsulation Box
    quantity 300
    RoHS status NO
    specifications
    PDF(1)
    TYPEDESCRIPTION
    MfrAnatech Electronics Inc.
    Series-
    PackageBox
    Product StatusACTIVE
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Mounting TypeChassis Mount
    TypeDuplexer
    Frequency Bands (Low / High)758MHz ~ 768MHz / 788MHz ~ 798MHz