specifications
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Weidmuller |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Length | 9.000" (228.60mm) |
| Thickness | 0.039" (1.00mm) |
| Slotted/Unslotted | Unslotted |
| Size | 1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm) |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Weidmuller |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Length | 9.000" (228.60mm) |
| Thickness | 0.039" (1.00mm) |
| Slotted/Unslotted | Unslotted |
| Size | 1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm) |