specifications
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Nuventix (BOYD) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Nylon |
| Length | 0.800" (20.32mm) |
| Shape | Rectangular |
| Type | Mount |
| Width | 0.400" (10.16mm) |
| Height | 0.050" (1.28mm) |
| Usage | Crystal Can Relays |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Nuventix (BOYD) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Nylon |
| Length | 0.800" (20.32mm) |
| Shape | Rectangular |
| Type | Mount |
| Width | 0.400" (10.16mm) |
| Height | 0.050" (1.28mm) |
| Usage | Crystal Can Relays |