specifications
PDF(1)
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Altech Corporation |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Polyamide |
| Thread Size | M32x1.5 |
| Thickness | 0.295" (7.50mm) |
| Type | Locknut |
| Width | 1.496" (38.00mm) |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Altech Corporation |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Polyamide |
| Thread Size | M32x1.5 |
| Thickness | 0.295" (7.50mm) |
| Type | Locknut |
| Width | 1.496" (38.00mm) |