specifications
PDF(1)
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | AnD Cable Products |
| Series | Wrap-Lite |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Length | 75.00' (22.86m) |
| Shape | Rectangular |
| Type | Hook and Loop |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | AnD Cable Products |
| Series | Wrap-Lite |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Length | 75.00' (22.86m) |
| Shape | Rectangular |
| Type | Hook and Loop |
| Width | 0.750" (19.05mm) |