specifications
PDF(1)
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | AnD Cable Products |
| Series | Wrap-Lite |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Shape | Rectangular |
| Type | Hook and Loop - Tie |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | AnD Cable Products |
| Series | Wrap-Lite |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Shape | Rectangular |
| Type | Hook and Loop - Tie |
| Width | 1.000" (25.40mm) |